Feeding My Folks: Our Favorite Fat Fighting Foods: Revision history

Jump to navigation Jump to search

Diff selection: Mark the radio buttons of the revisions to compare and hit enter or the button at the bottom.
Legend: (cur) = difference with latest revision, (prev) = difference with preceding revision, m = minor edit.

15 December 2023

  • curprev 15:2315:23, 15 December 2023161.123.151.47 talk 5,577 bytes +5,577 Created page with "If the girls laid an egg every second day you would have about 130 eggs, throughout that time. You can buy this from your regionalproduce or feed shops.If supplemented with cooking area scraps, this is about $25 for 30kg and would last and little flock of 6 chickens around about 6 weeks. That [https://www.reddit.com/r/howto/search?q=corresponds corresponds] to simply under twenty cents per eggs if we ignore the cost of buying the chicken for the moment. More cost-effecti..."